Україна планує відновити експорт яєць в Ізраїль

В Україні з робочим візитом перебуває делегація ветеринарної служби Ізраїлю з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом столових яєць та зняття заборони на експорт цієї продукції до Ізраїлю. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

«Місія триватиме з 7 по 11 травня 2018 року. За результатами роботи місії українська сторона очікує на відновлення експорту яєць до Ізраїлю», – йдеться у повідомленні.

Представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби. Також заплановані робочі зустрічі з представниками ряду територіальних органів Держпродспоживслужби та інспектування підприємств, які зацікавлені в експорті яйця столового на ізраїльський ринок.

З представниками ізраїльської делегації зустрівся директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль.

В середині січня 2016 року Ізраїль заборонив поставки яєць з України через виявлені в них бактерій сальмонели. Міністерство сільського господарства Ізраїлю перевірило яйця після смерті ізраїльтянина від сальмонельозу та госпіталізації 15 дітей.

Виробники обіцяли усунути можливість зараження. Однак поставки в Ізраїль досі не відновили. Постачати цю продукцію в Ізраїль українські підприємства стали з жовтня 2015 року.
08.05.2018 20:39
Источник: LANDLORD
Похожие новости

19.08.2018
На вертикальной ферме, построенной в 10 километрах от Лас-Вегаса, планируют производить около 9,5 тыс. порций зелени и салатов в день для казино и ресторанов. 
19.08.2018
Производство сахара в Беларуси уменьшилось на 55%.
19.08.2018
В Грузії ситуація в горіховому бізнесі ускладнюється.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна