У Великобританії рекордні врожаї цукрових буряків

Виробники цукрових буряків у Великобританії відзначають рекордні врожаї. Підсумкова середня врожайність в 2017/18 році - 83,4 тонни на гектар.

Кампанія з виробництва цукрових буряків 2017/18 завершилася незадовго до Великодня і британська цукрова промисловість зазначає свої рекордні врожаї.

8,9 млн тонн цукрових буряків були перероблені на чотирьох фабриках British Sugar по відношенню до минулого показником - 79,8 млн т.

Як відзначають експерти галузі, збільшення виробництва культури було обумовлено активною роботою Британської дослідницької організації буряка (BBRO), яку фінансують буряківники і переробники цукру.

Впровадження наукових практик і нових різновидів культури призвело до збільшення врожайності на 25% за останні десять років, і в цьому році багато виробників отримали врожайність понад 100 тонн на гектар.
14.04.2018 22:41
Источник: Агро-портал
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна