У Німеччині розробили сенсорну систему розподілу добрив

На основі тривалих польових експериментів дослідники з Технічного університету Мюнхена (TUM) розробили сенсорну систему і алгоритми розподілу азотних добрив для конкретних ділянок.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Дана система дозволяє фермерам не тільки точно визначати потреби своїх рослин в поживних речовинах і добривах, а й оптимізувати розподіл добрив в сівозміні.

Система може використовуватися як в органічному, так і в звичайному землеробстві. Мета полягає в тому, щоб підвищити ефективність використання азоту і скоротити викиди, що мають негативний вплив на навколишнє середовище.

Дослідницька група тестує веб-систему управління з січня 2020 року в рамках трирічного дослідницького проекту. Допомога забезпечується спеціальним багатоспектральним датчиком, який можна прикріпити до трактора. Він вимірює світло, що відбивається від рослин, і на основі цього розраховує потребу рослин в азоті.

Система також враховує стадію росту, якість ґрунту і бажану якість рослин, щоб потім розрахувати оптимальну кількість добрива. Завдяки такій системі, вміст азоту в рослині визначається за один робочий крок, а правильна кількість добрива визначається в режимі реального часу.
17.02.2020 11:58
Источник: SuperAgronom.com
Похожие новости

31.03.2020
У зв,язку з поширенням короновірусу COVID-19 попит на яблуко колосально виріс по всьому світу.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна