Вакцина від АЧС

Служба сільськогосподарських досліджень міністерства сільського господарства США (Agricultural Research Service, ARS) збирається видати міжнародній фармацевтичній компанії "Huvepharma" ліцензію на виробництво експериментальної вакцини проти африканської чуми свиней (АЧС).

Як повідомляє Feedstuffs, експериментальна вакцина захищена патентом, який був виданий міністерству сільського господарства США і Коннектикутський університет 11 жовтня 2016 року.

Раніше ARS опублікувала повідомлення про намір надати ексклюзивну ліцензію на кілька патентів, пов'язаних з розробкою вакцини проти АЧС, міжнародній компанії "Zoetis".

Huvepharma" - фармацевтична компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу препаратів для здоров'я людини і тварин.

Компанія "Zoetis" - міжнародна компанія, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів.

Як повідомлялося раніше, торік в Україні було зафіксовано 145 випадків цього вірусу.
02.05.2019 09:54
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

22.05.2019
Наприкінці травня в Бразилії відбудеться з,їзд Міжнародного альянсу виробників яловичини (IBA). Головною темою зустрічі стане подальша популяризація м,яса ВРХ в світі.
22.05.2019
Большинство министров сельского хозяйства ЕС хотят внести изменения в правовую базу для новых методов разведения, которые в дальнейшем не будут подпадать под строгий закон генной инженерии.
21.05.2019
Последствиями страшной стихии, которая движется вглубь Индии, стали перебои в работе систем электроснабжения и уничтожение посевов.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна