США збільшили виробництво органічної продукції

За даними, опублікованими Organic Produce Network (OPN) і Nielsen, в 2017 році продажі органічних свіжих продуктів в США досягли майже $ 5 млрд, що на 8% більше в порівнянні з попереднім роком. В цілому, в минулому році в продуктових магазинах було продано близько 2 млрд фунтів органічної продукції, що на 10% більше, ніж в 2016 році

Огляд продажів натуральних свіжих продуктів в 2017 році в магазинах роздрібної торгівлі в США свідчить, що у вартісному вираженні продажі органічних свіжих овочів досягли $ 2,4 млрд, а продажу натуральних свіжих фруктів перевищили $ 1,6 млрд. Близько $ 1 млрд за органічні продукти з доданою вартістю збільшили загальний обсяг продажів до $ 4,8 млрд в 2017 році.

В цілому в порівнянні з минулим роком обсяг продажів органічних фруктів і доларовий еквівалент в 2017 році виріс на 12,6% з 2016 року, а продажі екологічно чистих овочів продемонстрували зростання продажів в доларах на 4% і збільшення загального обсягу на 6%.

Органічний упакований салат знову став лідером продажів в структурі органічної свіжої продукції та наблизився до $ 1 млрд продажів. Упакований салат як і раніше приносить 1 з 5 органічних доларів, але темпи зростання на 2,3% були нижче середнього рівня в відділі.

Найбільш помітний ріст відбувся в сегменті органічних фруктів, чому сприяло збільшення обсягу продажів органічних ягід на 23%. Експорт органічної ягоди, що включає полуницю, чорницю і ожину, перевищив $ 586 млн у 2017 році, обсяг яких зріс на 22% в порівнянні з минулим роком. Обсяг продажів органічного яблука і банана в минулому році збільшився на 11 і 17,5%, в той же час середні роздрібні ціни для кожної категорії знизилися на 8 і 3% відповідно.

У п'ятірку продуктів, які продемонстрували двозначне зростання в сегменті органічних свіжих продуктів, також увійшли трави і спеції.

«Картопля, виноград і цитрусові все входять в десятку кращих для звичайних продажів, але не потрапляють в ТОП-10 найперспективніших продуктів в області органічних продажів. Це свідчить, що деякі категорії все ще мають можливість для збільшення присутності на ринку », - говорить Метт Лалл, заступник директора Nielsen. Він також нагадує, що розуміння і розмежування стратегій ціноутворення між традиційними і органічними сортами має вирішальне значення для успіху. Люди будуть платити премію за органічні продукти, але в якийсь момент вони порівняються в ціні і до цього потрібно бути готовими.
16.02.2018 11:54
Источник: Агро-портал
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна
© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна