Росія та Білорусь заборонили імпорт м"яса птиці з Польщі

Спалахи високопатогенного пташиного грипу виявили вже на території п’яти регіонів Польщі. Через це кілька європейських країн ввели тимчасову заборону на імпорт м’яса птиці, живих птахів та іншої продукції галузі з Польщі. На початку лютого подібне ембарго щодо п’яти воєводств запровадила Білорусь, а минулого тижня про заборону імпорту повідомили в російському Россільгоспнагляді.

Зокрема, заборонено ввезення в Росію м’яса птиці і напівфабрикатів з м’яса птиці, кормів і кормових добавок, а також вживаного устаткування для підприємств галузі птахівництва з Вармінсько-Мазурського воєводства Польщі. Утім, заборона не діє на імпорт харчових продуктів, які пройшли термічну обробку в режимі, що забезпечує знищення збудника вірусу.

Обмеження щодо торгівлі пов’язані з повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) про перший випадок високопатогенного грипу птахів на території Вармінсько-Мазурського воєводства. Таким чином, це воєводство стало п’ятим регіоном Польщі, де поширюється захворювання. Раніше спалахи пташиного грипу виявляли в Люблінському, Західно-Поморському, Великопольському і Нижньосілезькому воєводствах.
12.02.2020 16:41
Источник: AGRI-GATOR
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна