Худобу у Великобританії пасуть “електронні пастухи”

Дедалі популярнішими серед фермерів у Великобританії стають дрони, яких використовують для випасу худоби. Деякі підприємці вважають, що безпілотники більш ефективні, ніж собаки-пастухи.

Адам Керр створив одну з моделей коптерів для випасу худоби – DJI Mavic Enterprise. Винахідник “навчив” дрона імітувати звуки, зокрема, гавкіт собаки. Вівці чи корови, зачувши такий звук, починають сходитись в групу. Такий спосіб контролю отари не лише ефективний, він дозволяє зменшити рівень стресу в тварин, оскільки, хоча вони й чують гавкіт, собаки не бачать, тому не так лякаються.

Є у сільськогосподарських безпілотників й інші функції. Наприклад, фермер Корі Ламберт говорить, що з допомогою коптера перевіряє чи залишились у тварин запаси їжі та води. За словами пана Ламберта, тварин не відволікає шум дрона.

Однак, слід зазначити, що є в “електронного пастуха” й недоліки – він може працювати лише за сприятливих погодних умов. У випадку великого вітру чи дощу коптер застосовувати не варто.
13.03.2019 10:57
Источник: Meat-Inform
Похожие новости

22.05.2019
Наприкінці травня в Бразилії відбудеться з,їзд Міжнародного альянсу виробників яловичини (IBA). Головною темою зустрічі стане подальша популяризація м,яса ВРХ в світі.
22.05.2019
Большинство министров сельского хозяйства ЕС хотят внести изменения в правовую базу для новых методов разведения, которые в дальнейшем не будут подпадать под строгий закон генной инженерии.
21.05.2019
Последствиями страшной стихии, которая движется вглубь Индии, стали перебои в работе систем электроснабжения и уничтожение посевов.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна