Українським аграріям варто звернути увагу на вирощування імбиру

Зазвичай українські фермери вирощують у теплицях томати, огірки, перець, редис, салати та іншу зелень, які нерідко програють за ціною та якістю імпортній продукції, а тому найпідприємливіші стали шукати нішеві культури.

Кандидат біологічних наук Олександр Гончаров радить аграріям звернути увагу на імбир, який навіть у Канаді та США вважається нішевою культурою для закритого ґрунту, передає Інфоіндустрія.

За його словами, технологія вирощування цієї культури перебуває лише на початковій стадії відпрацювання, західні фермери набувають досвіду, набиваючи гулі.

Однак експерт переконаний, що український аграрій, значно швидше опанує всі тонкощі вирощування тропічного фрукту. Для цієї культури важлива не стільки географічна точка, як комбінація води, тепла, мінерального живлення, тривалості вегетаційного періоду.

Гончаров зазначає, що найскладніше знайти правильний посадковий матеріал, тому що на кореневищах повинні бути живі вічка. Але не варто використовувати для насіннєвого матеріалу імбир, який продається в магазинах, бо він, зазвичай, обробляється хлоркою.

Пророщування не вимагає сонячного світла. Впродовж 3-4 тижнів треба тільки температура близько 20 градусів, і волога. Фрагмент кореневища обробляється розчином фунгіциду, альтернативний варіант – обробка зрізів деревним попелом.

Процес пророщування відбувається на плоскому піддоні. На тонкий шар субстрату вкладаються кореневища, засипаються шаром субстрату товщиною 2 см. Зрошення, тепло, і через місяць буде результат. Далі має бути проміжна пересадка. Все майже так як і під час вирощування картоплі.

Через 6 місяців імбир формує рожевуватий ще не задерев’янілий корінь. Його використовують у традиційній японській та китайській їжі. Ціна в США близько $20 за кг. Питання економіки найскладніше. Деякі фермери у США в перші роки навіть не могли вийти на нуль. Найвигідніше вирощувати цю культуру в плівкових теплицях без опалення, а ще краще у відкритому ґрунті, тобто використовуючи теплиці лише для одержання посадкового матеріалу. Поки американці вчаться, в Італії та Китаї це прибутковий бізнес.

Гончаров запевняє , що в Україні він також може стати таким.
10.02.2020 10:46
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

21.02.2020
Масличный лен в Украине остается нишевой культурой, производство которой проявляет волатильность.
26.02.2020
У Кабміні не виключають, що закон про ринок землі №2178-10 Верховна Рада може прийняти в березні.
20.02.2020
В Україні існують певні проблеми, пов,язані з виробництвом сухого гороху.
25.02.2020
У Верховній Раді зареєструвано законопроєкт №2805 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок."
25.02.2020
У 2019 році встановлено черговий рекорд - за кордон Україна експортувала 56,7 млн тонн збіжжя, що в чотири рази перевищує показник 2010 року і на 36% більше, ніж 2018 року.
26.02.2020
За статистичними даними, у 2019 році Україною поставлено на зовнішні ринки 11,8 тис. тонн риби та продукції з водних біоресурсів на загальну суму $46,4 млн.
20.02.2020
19 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову, якою визначаються напрями підтримки аграріїв у 2020 році за програмою 1201150 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників".

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна