Україна продовжує нарощувати імпорт фруктів

Тенденція до імпорту екзотики та цитрусових продовжує укріплюватись, принаймні останні три роки. При цьому імпорт кісточкових та винограду – фруктів, які можна промислово вирощувати в Україні – зростає швидше, ніж імпорт екзотичних фруктів.

Про це повідомили у інформаційному сервісі «Інфо-Шувар» із посиланням на дані Держстат з міжнародної торгівлі плодоовочевої продукції.

Згідно даних «Інфо-Шувар», український ринок винограду та кісточкових більш ніж на половину формується імпортною продукцією. Це говорить про величезний потенціал розвитку цього бізнесу для українських фермерів, але шанси мають тільки сучасні проекти, які зможуть запропонувати ринку системну поставку комерційної партії продукції екстра якості у гарному пакуванні.

«З імпортом бананів та цитрусових все зрозуміло – ми їх імпортуємо, бо наш клімат поки що не дозволяє промислово вирощувати їх. А ось імпорт кісточкових та винограду влітку та восени – це чіткий маркер втрачених можливостей для українського виробника. Щороку ми збільшуємо поставки цих фруктів, тобто попит на них зростає. Але в умовах зростаючого споживання українським фермерам далеко не завжди вдається продати все, що вони виростили. Вихід один – треба пропонувати ринку якість не гіршу ніж якість імпортних персиків, абрикосів та винограду», – каже Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За даними аналітиків торік найбільший обсяг кісточкових та винограду Україна імпортувала тоді, коли українські фермери збирали власний врожай. Так, рекордні показники з імпорту винограду було зафіксовано у вересні та жовтні, а по кісточковим майже весь імпорт припав на три літні місяці.

Про збільшення попиту на виноград та кісточкові свідчать і дані департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»: у 2019 році тільки на майданчику для торгівлі з автомобілів були продані рекордні 5 тис. тонн винограду та 8,1 тис. тонн кісточкових фруктів. За рік обсяг збільшився на 18%.

Тенденція зростання імпорту яблук та груш теж відновилась у 2019 році, це пов’язано із зменшенням власного врожаю цих фруктів.

«Імпорт груші цього року взагалі обіцяє стати найбільшим принаймні за останні 5 років. Українські фермери зібрали в цьому сезоні не найкращий врожай груш, до того ж грушу в Україні зберігають поодинокі господарства і вже з другої половини зими на ринку переважно продається імпортна груша. В цьому сезоні ціни на грушу є доволі високими і це стимулює імпорт», – коментує Тетяна Гетьман.
04.01.2020 12:40
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

21.02.2020
Масличный лен в Украине остается нишевой культурой, производство которой проявляет волатильность.
20.02.2020
19 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову, якою визначаються напрями підтримки аграріїв у 2020 році за програмою 1201150 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників".
18.02.2020
Посевные площади под технической коноплей в Украине уменьшаются с 2016 года. Именно тогда их посеяли больше всего за период независимости Украины - около 3,5 тыс. га.
17.02.2020
Повсюди агрокліматичні умови у вигляді перепадів температур, дощу, мокрого снігу та утворення подекуди льодяної кірки, сприяли призупиненню активного розвитку мишоподібних гризунів.
17.02.2020
Обсяги експорту меду минулого року на 12,7% перевищують відповідний показник 2018-го (49,366 тис. тонн), а виручка - лише на 3,2% ($97,984 млн).
18.02.2020
В Україні протягом останніх чотирьох років спостерігається стабільне зменшення виробництва хлібобулочних виробів, тоді як експорт в даному сегменті зростає.
18.02.2020
Экспорт зерновых культур из Украины с начала 2019/20 МГ по состоянию на 17 февраля 2020 г. составил 38,36 млн т, что на 7,54 млн т (или на 24,5%) выше показателя минувшего года (30,8 млн т).
20.02.2020
В Україні існують певні проблеми, пов,язані з виробництвом сухого гороху.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна