Україна продовжує нарощувати імпорт фруктів

Тенденція до імпорту екзотики та цитрусових продовжує укріплюватись, принаймні останні три роки. При цьому імпорт кісточкових та винограду – фруктів, які можна промислово вирощувати в Україні – зростає швидше, ніж імпорт екзотичних фруктів.

Про це повідомили у інформаційному сервісі «Інфо-Шувар» із посиланням на дані Держстат з міжнародної торгівлі плодоовочевої продукції.

Згідно даних «Інфо-Шувар», український ринок винограду та кісточкових більш ніж на половину формується імпортною продукцією. Це говорить про величезний потенціал розвитку цього бізнесу для українських фермерів, але шанси мають тільки сучасні проекти, які зможуть запропонувати ринку системну поставку комерційної партії продукції екстра якості у гарному пакуванні.

«З імпортом бананів та цитрусових все зрозуміло – ми їх імпортуємо, бо наш клімат поки що не дозволяє промислово вирощувати їх. А ось імпорт кісточкових та винограду влітку та восени – це чіткий маркер втрачених можливостей для українського виробника. Щороку ми збільшуємо поставки цих фруктів, тобто попит на них зростає. Але в умовах зростаючого споживання українським фермерам далеко не завжди вдається продати все, що вони виростили. Вихід один – треба пропонувати ринку якість не гіршу ніж якість імпортних персиків, абрикосів та винограду», – каже Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За даними аналітиків торік найбільший обсяг кісточкових та винограду Україна імпортувала тоді, коли українські фермери збирали власний врожай. Так, рекордні показники з імпорту винограду було зафіксовано у вересні та жовтні, а по кісточковим майже весь імпорт припав на три літні місяці.

Про збільшення попиту на виноград та кісточкові свідчать і дані департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»: у 2019 році тільки на майданчику для торгівлі з автомобілів були продані рекордні 5 тис. тонн винограду та 8,1 тис. тонн кісточкових фруктів. За рік обсяг збільшився на 18%.

Тенденція зростання імпорту яблук та груш теж відновилась у 2019 році, це пов’язано із зменшенням власного врожаю цих фруктів.

«Імпорт груші цього року взагалі обіцяє стати найбільшим принаймні за останні 5 років. Українські фермери зібрали в цьому сезоні не найкращий врожай груш, до того ж грушу в Україні зберігають поодинокі господарства і вже з другої половини зими на ринку переважно продається імпортна груша. В цьому сезоні ціни на грушу є доволі високими і це стимулює імпорт», – коментує Тетяна Гетьман.
04.01.2020 12:40
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

24.09.2020
Україна займає друге місце серед 20 найбільших експортерів лохини в світі за показником темпу приросту експорту блакитний ягоди.
23.09.2020
Цього року українські агровиробники зібрали жито озиме із середньою урожайністю 34,4 ц/га, що на 14,3% більше, ніж торік.
21.09.2020
Протягом січня-серпня 2020 року Україна експортувала цукру на суму понад $30,59 млн, що на 60,8% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
24.09.2020
Експорт кукурудзи з України в жовтні-серпні 2019/20 МР склав 28,7 млн ??тонн, що на 4% поступається показнику аналогічного періоду сезоном раніше (29,9 млн тонн).
23.09.2020
18 вересня 2020 року в Україні внесли зміни до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз.
21.09.2020
У 2019 році Україна мала черговий рекордний урожай в 75 млн тонн зерна, а от прогнози на цей рік - невтішні.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна