Всесвітній банк має намір підтримати українських аграріїв

Всесвітній банк планує запустити програму на 200 млн доларів для підтримки зростання сільського господарства в Україні. Про це розповів віце-президент Всесвітнього банку Сиріл Мюллер, пише “Економічна правда”.

“За цей період ми виділили Україні гарантію в розмірі 750 млн. доларів. Плануємо ще запустити програму на 200 млн доларів для підтримки зростання сільського господарства в Україні. Ми намагаємося зробити так, щоб завдяки цій гарантії протягом цього фінансового року Україна залучила 1 млрд доларів”, – прокоментував Сиріл Мюллер.

Він також зазначив, що в наступному році Банк планує виділити стільки ж, а можливо, і більше.

“Зараз важко сказати конкретно, в який сектор економіки і який кредит. Це ми будемо обговорювати пізніше. Якщо ж говорити про наші амбітні плани, то зараз ми плануємо більший обсяг допомоги, ніж в попередні роки”, – додав Сиріл Мюллер.

Всесвітній банк за фінансової підтримки ЄС запустив пілотний проект супутникового моніторингу використання сільськогосподарських земель в рамках глобальної 5-річної програми з підвищення прозорості та ефективності управління земельними активами в Україні Land Transparency. Наразі пілот реалізовано в Львівській, Київській та Миколаївській областях.
18.02.2019 11:23
Источник: AgroNews.ua
Похожие новости

22.03.2019
За останні 8 років в Україні суттєво зросли темпи використання мінеральних добрив. Так, якщо в 2000 році аграрії використовували близько 25 кг діючої речовини, вже в 2018 році — 123, кг діючої речовини.
22.03.2019
Станом на 21 березня українськими аграріями вже проведено сівбу раннього ярого ячменю на площі  517 тис. га (або 33% до прогнозу).
19.03.2019
На сегодня в Украине ежегодно производят более 22 млн т картофеля.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна