Вирощування фундука в Україні

Перевага інтенсивної системи вирощування фундука в тому, що насадження починають давати сталий урожай високоякісних плодів раніше. Також для збору урожаю не потрібно багато робітників, оскільки цей процес, так само, як і догляд за садом максимально механізований.

Тож, ця система дає в рази кращий фінансовий результат в перерахунку на 1 га, ніж традиційна.

Суть технології полягає в тому, що на 1 га висаджується до 5 тис. саджанців при схемі посадки 0,7 на 3 м міжряддя. Тоді, як при традиційній технології на 1 га висаджується в 10 разів менше – всього 500 саджанців.

Завдяки високій щільності посадки вирішується проблеми, пов’язані з ефективністю використання землі – в 10 разів зменшуємо площу, а урожай при цій схемі можна отримати до 10 тонн/га, тоді як з традиційного саду – 2,5 тонн/га. Також скорочуються витрати на засоби захисту рослин, добрива і механізацію для догляду за садом і збирання врожаю завдяки специфіці формування крони у формі веретена і на розтяжці по шпалері. Дана технологія ідеально підійде для малих фермерських господарств.

«Перший урожай фундук дає вже на 4 рік, а повне плодоношення починається на 5 рік після посадки. За нашими підрахунками, повна окупність досягається за 6 років», – зауважують експерти.

За інформацією Горіхової Асоціації України, в Україні станом на 2019 рік було висаджено близько 8 000 тис. га горіхоплідних культур, з них фундука – 3,5 тис. га. Є великі виробники, які вже мають 500-600 га фундука.

«Висадку фундука за інтенсивною технологією ми почали виробляти тільки в 2019 році. Станом на сьогодні, в Україні вже посаджено більше 10 га в Вінницькій, Одещині та Хмельницькій областях саджанцями Владо Моуліса за інтенсивною технологією», – зауважили в Асоціації.

За даними Міжнародної ради щодо горіхів і сухофруктів (INC), світовий попит на фундук стабільно зростає на 6,75% у рік. Але ця культура дуже чутлива до зміни клімату і шкідників. Головний виробник – Туреччина – відчуває труднощі з задоволенням попиту, що росте, і тому трейдери закуповують горіх – зараз в основному грецький, але також і фундук в Україні. Головними імпортерами фундука є країни Євросоюзу (Німеччина, Італія, Франція та Польща).

Також в Україні досить добре розвинена кондитерська промисловість, де також широко застосовують фундук.
22.05.2020 12:45
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

01.06.2020
Україна різко збільшила експорт замороженої чорниці лісової в Китай в 5,5 раз за перші чотири місяці 2020 року і стала найбільшим постачальником.
01.06.2020
Цього року в Україні вперше запроваджується підтримка бджільництва. 
01.06.2020
В Україні останні три роки росте попит на спаржу, а її вирощування - це доволі прибутковий бізнес.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна