Виноробна галузь України під загрозою

Виноробна галузь України сьогодні переживає найскладніші часи за останні 30 років. Про це заявили науковці кафедри економіки промисловості Одеської національної академії харчових технологій, передає AgroPolit.com.

Вчені вважають, що через кілька років українська виноробна галузь може зникнути, адже за останні десять років обсяги виробництва вина в Україні впало удвічі.

«Найперша проблема тут — скорочення площ під виноградниками. Дуже великих втрат завдала анексія Криму, де ми залишили 40% виноградників, і на материку мали менше 49 тис. га. Але за п’ять останніх років і ці площі скоротилися ще на 4 тис. га. Це зумовило дефіцит виноматеріалів. Їх доводиться імпортувати, а це призводить до відтоку валюти за кордон», — пояснила доцент академії Наталія Яблонська.

Основна причина такої ситуації — відсутність державної підтримки галузі. Адже виноградарство має тривалий цикл виробництва.

«П’ять років треба чекати лише на вступ виноградника у фазу плодоношення. Ще два роки — на те, щоб із ягід можна було робити ординарне вино. А для виробництва марочного вина, шампанського та коньяків — набагато довше. Скажімо, для витримки коньяків — майже 50 років. Словом, віддача можлива щонайраніше на 8-9 рік після закладки виноградника», — додала експерт/
11.02.2020 13:06
Источник: SuperAgronom.com
Похожие новости

14.07.2020
За підсумками 2019/20 маркетингового року експорт ріпаку з України склав рекордні 2,89 млн тонн, що на 18% вище ніж минулого сезону і на 10% - попереднього максимуму, досягнутого в 2008/09 МР (2,64 млн тонн).
14.07.2020
Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про забезпечення сільгосппрацівників паєм.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна