В Україні зростає частка вирощування екзотичних та малопоширених овочів

Останнім часом українські споживачі шукають нові маловідомі овочі та обирають незвичайні смаки щодо консервації та соків. Про це розповіла Ольга Мозгова, аналітик «УкрАгроКонсалт».

«В Україні нова тенденція — вирощування раніше не популярних овочів, клімат вже дозволяє.

Саме екзотичні, малопоширені овочі перспективні для вирощування, їх частка буде зростати. Спробувати щось нове — ось тренд у споживанні овочевої продукції і продуктів переробки.

Зокрема, таким прагненням можна пояснити зростання популярності в Україні такої нішевої овочевої культури як спаржа… та є питання по культурі її споживання. Виробники не поспішають витрачатися на рекламу продукції, а це потрібно робити, коли виходиш на ринок з нішевими овочами», — відзначає Ольга Мозгова.

Бажання спробувати щось нове потрібно підкріплювати фінансовими можливостями, отже розвиток овочевого ринку прямо пов’язаний із зростанням платоспроможного попиту.

Екзотичні овочі вимагають додаткового просування, як і будь-який інший новостворений товар. Фермери ж не готові йти на додаткові витрати.

Щодо переробки овочів, то тут також саме екзотичність смаку грає провідну роль у популярності продукції.

«Нові смаки у консервуванні овочів вирішують все. Йде тренд на нетрадиційні смаки, поєднання гіркого і солодкого. Популярним стає спайсі смак, тобто смак з гостринкою. Змішані смаки, або смаки для бадьорості – ось виклик сучасності», — вважає Ольга Мозгова.
27.10.2020 11:51
Источник: SEEDS.org.ua
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна