В Україні вводять агророзписки для садівників

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), «Укрсадпром» і ТОВ «Галич Агро-Стек» співпрацюватимуть у сфері просування інструменту аграрних розписок у галузі садівництва та ягідництва. Це передбачає меморандум про взаєморозуміння, підписаний вищезазначеними організаціями, повідомляє прес-служба «Укрсадпром».

Згідно з документом, IFC надаватиме членам асоціації підтримку в підготовці та видачі аграрних розписок. Водночас, ТОВ «Галич Агро-Стек», згідно з меморандумом, вводить агроророзписки, як інструмент фінансування галузі садівництва та ягідництва у своїй господарській діяльності.

    «Уже кілька років цей проект успішно реалізується для виробників зернових та технічних культур. Сподіваємося, що й садівники будуть активно використовувати цей інструмент для розвитку свого бізнесу», — повідомив голова асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

Очікуваним результатом співпраці буде успішне впровадження аграрних розписок у галузі й поліпшення фінансування садівників і ягідників України, вважають в асоціації.
13.03.2018 22:01
Источник: Kurkul.com
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна