В Україні 50% ГМ-сої. А кукурудзи?

Ближчим часом Україна буде змушена працювати з генетично модифікованою кукурудзою. Цьому сприяє і підвищення шкодочинності кукурудзяного жука, який в найближчі 5 років ризикує стати серйозною проблемою для агровиробників.

Про це в інтерв’ю для Latifundist.com розповіли співзасновники та керівники«Всеукраїнського наукового інституту селекції» (ВНІС) Ярослав та Мирослав Патії.

«Думаю, що найближчим часом проголосують Закон, що регулює відносини в сфері ГМО ( «Про основні засади державного контролю генетично модифікованої продукції в сільському господарстві і харчовій промисловості і при здійсненні генетично-інженерної діяльності»). І компанії, у яких є розроблені генетично модифіковані культури, відразу почнуть їх реєстрацію», — вважає співзасновник і директор ВНІС Мирослав Патій.

На його думку, якби на державному рівні цей процес контролювався, то ще 5 років тому потрібно було створити в країні пояс в 200-300 км ГМ-кукурудзи, який би закривав шлях для кукурудзяного метелика. Але сьогодні проблема вже є в Черкаській, Кіровоградській областях, навіть у Дніпропетровській.

«В США 95% ринку насіння належить компаніям, які мають в своєму портфелі ГМ-культури. Згодом так буде і в Україні. Це неминуче. У світі 30 років використовують біотехнологічні рослини, і Україна не стане винятком. Вже всім відомо, що в Україні 50% ГМ-сої. Незабаром так само буде з кукурудзою. І фактично вже є», — зауважив Мирослав Парій.

Водночас, зі слів співзасновника ВНІС Ярослава Патія, крім збільшення врожайності культур, використання біотехнологічних рослин дає можливість зменшити пестицидне навантаження на ґрунт шляхом створення форм, стійких до тих чи інших хвороб, шкідників та гербіцидів.

«В Україні жахлива ситуація з використанням пестицидів. І вона практично не контролюється. Щодо ГМО, на сьогодні немає підтверджених випадків, де зафіксована і доведена його шкода. Якщо дозволити використовувати будь-які генетично модифіковані лінії без перевірок, без аналізу, то, безумовно, з часом ми натрапимо на якусь шкоду. Існує регламент випробувань рослин, по якому оцінюються ризики. Зрештою, на державному рівні треба визначитися, що краще: труїтися пестицидами або їсти перевірені біотехнологічні рослини», — підсумував Ярослав Патій.
10.09.2020 09:54
Источник: SuperAgronom.com
Похожие новости

21.09.2020
Протягом січня-серпня 2020 року Україна експортувала цукру на суму понад $30,59 млн, що на 60,8% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
21.09.2020
У 2019 році Україна мала черговий рекордний урожай в 75 млн тонн зерна, а от прогнози на цей рік - невтішні.
24.09.2020
Експорт кукурудзи з України в жовтні-серпні 2019/20 МР склав 28,7 млн ??тонн, що на 4% поступається показнику аналогічного періоду сезоном раніше (29,9 млн тонн).
24.09.2020
Україна займає друге місце серед 20 найбільших експортерів лохини в світі за показником темпу приросту експорту блакитний ягоди.
23.09.2020
18 вересня 2020 року в Україні внесли зміни до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз.
23.09.2020
Цього року українські агровиробники зібрали жито озиме із середньою урожайністю 34,4 ц/га, що на 14,3% більше, ніж торік.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна