США - основний споживач українських хлібобулочних виробів

В Україні протягом останніх чотирьох років спостерігається стабільне зменшення виробництва хлібобулочних виробів, тоді як експорт в даному сегменті зростає. Основними споживачами українських хлібобулочних виробів є Сполучені Штати Америки.

Про це повідомляє AgroNews з посиланням на дані pro-consulting.ua.

Однією з головних проблем ринку хлібобулочних виробів в Україні, на думку аналітиків, є наявність великого тіньового сегмента, який перешкоджає розвитку справедливої конкуренції на ринку.

Зазначається, що ринок практично повністю представлений продукцією вітчизняного виробництва, що пов’язано з короткими термінами зберігання і складністю транспортування.

Також зауважується, що динаміка імпорту втричі перевищує темпи росту експорту, 99% усієї імпортної продукції поставляється в Україну з країн ЄС.

Більшість населення в Україні купує традиційні види хліба. В той же час у великих містах набувають популярності багети та інші види хліба – білковий, бездріжджовий, з добавками і т.і.

В останні чотири роки ціни на хлібобулочні вироби в Україні стабільно зростали. Найстрімкіше ціни на хліб росли у 2018 році – на 19%. Найнижчими темпи зростання вартості хліба були у 2016 році – 12,4%.
18.02.2020 13:04
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна