Сезон полуниці в Україні розпочато

В Україні розпочався сезон полуниці, яка вже з'явилася на ринках і в супермаркетах країни.

Наразі можна купити, в основному полуницю, яка вирощена в теплицях. Вона дорожча за звичайну ґрунтову, повідомляє УНІАН.

"Продавець на ринку Світлана каже, що одеська полуниця велика за розміром, але херсонська – солодша. Наразі ця полуниця на ринках теплична. Більший наплив чекають, коли в продаж надійде ґрунтова. Це відбудеться десь за два тижні", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зараз ціна на ринках від 100 до 160 гривень за кілограм. Якщо пошукати, то можна знайти й за 80.

В супермаркетах ягоди є не всюди. З трьох столичних супермаркетів полуницю знайшли лише в одному. Там вона коштує 220 гривень за кілограм.

"Фермери кажуть: хоч багато ранньої полуниці вимерзло, але ягода ще буде. Проблем зі збутом полуниці в Україні немає. Попит на хорошу велику та смачну полуницю перевищує пропозицію. Але у зв'язку з карантином продати цього року може буде важче, тому що попит може зменшитись в рази. Ціна впаде тоді, коли буде масове збирання", – зазначає видання.
14.05.2020 12:41
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна