Сезон кавунів добігає кінця

В Україні наближається кінець сезону кавунів. Не зважаючи на досить великий попит ціни на кавун стають все привабливішими для кінцевого споживача. Так, супермаркети пропонують смугасту ягоду до 3 - 3,5 грн за кг.

За словами херсонських виробників, за кілька тижнів вони можуть завершувати сезон, однак локальні виробники по всіх областях ще збирають досить великі партії і забезпечують місцеві супермаркети та ринки кавуном і казати про швидке закінчення сезону не доводиться.

У поточному році експорт рух кавуна з України був не настільки вражаючим, щоб наші конкуренти на зовнішніх ринках нервували, проте українські фермери більше відпрацювали усі процеси, що напряму покращують експортний потенціал.

«Більш широкий асортимент, використання тари, що витримує навантаження, більш ретельне сортування та передпродажна підготовка – цього року стали основними принципами в роботі багатьох виробників, а щоб зменшити ризики «тренувались» вони на українському ринку», – йдеться у повідомленні.

Також помітні позитивні зміни в галузі, та якісне планування і дотримання всіх узятих високих стандартів допоможе системно налагодити збут, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринку кавунів.
29.08.2019 10:30
Источник: kurkul.com
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна