Переробка льону на олію практично відсутня

В Україні практично відсутня переробка льону на олію.

Про це розповіла Валерія Шаймухаметова, керівник служби маркетингу та аналітик компанія Фенікс-Агро, повідомляє Agronews.ua.

Так, основними переробниками в Україні є: Ніжинський ЖК, Чернівецький ОЖК, «Агросельпром», «Факторія».

«На світовому ринку Україна конкурує з Росією і Казахстаном.  А основні ринки збуту для нас — В'єтнам, Польща, Австрія та Угорщина», — зазначила Валерія Шаймухаметова.

Одним з дієвих інструментів розвитку ринку нішевих культур в Україні спікер назвала кооперацію, а саме, створення виробничих кооперативів. За словами експерта, допомагають організувати ринок, щоб отримати максимальний прибуток від нього, такі кооперативи, як ПУСК (Перший український сільськогосподарський кооператив), Перший національний аграрний кооператив, Всеукраїнський аграрний кооператив, Сільськогосподарський кооператив «МРІЯ».

«Посівні площі під льон олійний залишаються стабільними з 2015 року на рівні 65 тис. га. При цьому у виробників відсутні великі об’єми і аграрії не упевнені у ціні вирощеного врожаю», —наголосила аналітик компанія Фенікс-Агро.
07.10.2017 20:47
Источник: Agravery
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна