Найпридатніші та найнепридатніші зони України для "органіки"

Інститут землеробства НААН розробив карту придатності ґрунтів для органічного землеробства.

Шість областей України виявилися малопридатними для органічного землеробства, повідомляє прес-служба інституту.

Диференціація природних зон України за еколого-генетичною придатністю для органічного виробництва проведена в рамках виконання підпрограми наукових досліджень «Агроекологічні основи відтворення родючості ґрунту за органічного землеробства в агроландшафтах України».

Зони поділені на дуже придатні, придатні, умовно придатні та мало придатні для органічного землеробства. Найпридатнішими для «органіки», згідно із картою, виявилися Харківська, Полтавська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська та Чернівецька області.

Найнепридатнішими областями стали Київська, Чернігівська, Рівненська, Волинська, Херсонська та Луганська.

Зазначається, що Закарпаття та південна частина окупованого Криму не досліджувалися.

Нагадаємо, на думку директора органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергія Галашевского, органічний ринок – це єдиний харчовий ринок в Україні, який стабільно демонструє зростання. Але згідно з дослідженням UHBDP, 70% виробників органічної продукції мають проблеми зі збутом.
29.03.2019 10:45
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

22.05.2020
Перевага інтенсивної системи вирощування фундука в тому, що насадження починають давати сталий урожай високоякісних плодів раніше.
22.05.2020
Експерти вважають, що незважаючи на дві хвилі весняних заморозків, що вже пройшли в Україні у поточному році, виробники мають шанси зібрати більший урожай яблук, ніж в 2019 році.
22.05.2020
Держмитслужба повідомляє, що в цьому році за чотири місяці Україна відправила на зовнішні ринки понад 22,5 тис. тонн натурального меду на $ 36,5 млн.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна