Найпридатніші та найнепридатніші зони України для "органіки"

Інститут землеробства НААН розробив карту придатності ґрунтів для органічного землеробства.

Шість областей України виявилися малопридатними для органічного землеробства, повідомляє прес-служба інституту.

Диференціація природних зон України за еколого-генетичною придатністю для органічного виробництва проведена в рамках виконання підпрограми наукових досліджень «Агроекологічні основи відтворення родючості ґрунту за органічного землеробства в агроландшафтах України».

Зони поділені на дуже придатні, придатні, умовно придатні та мало придатні для органічного землеробства. Найпридатнішими для «органіки», згідно із картою, виявилися Харківська, Полтавська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська та Чернівецька області.

Найнепридатнішими областями стали Київська, Чернігівська, Рівненська, Волинська, Херсонська та Луганська.

Зазначається, що Закарпаття та південна частина окупованого Криму не досліджувалися.

Нагадаємо, на думку директора органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергія Галашевского, органічний ринок – це єдиний харчовий ринок в Україні, який стабільно демонструє зростання. Але згідно з дослідженням UHBDP, 70% виробників органічної продукції мають проблеми зі збутом.
29.03.2019 10:45
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

15.07.2019
Фермерам буде простіше отримувати кредити від банків.
15.07.2019
Україна має торгові відносини з 30 країнами, завдяки яким українська органіка потрапляє на ринки 37 країн.
16.07.2019
Приказ Министерства аграрной политики и продовольствия Украины Об утверждении Требований к безопасности и качеству молока и молочных продуктов вступил в силу 12 июля.
16.07.2019
Украинские поля обмолотили на 1375 тысяч га ячменя, общий сбор составляет около 4508 тысяч тонн зерна.
17.07.2019
В сезоне 2018/2019 гг. Украине удалось сохранить позитивный торговый баланс по яблоку, увеличив экспорт до рекордного показателя 62 тыс. тонн.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна