Фермери отримають доплату ЄСВ

Мінагрополітики планує з 1 жовтня поточного року запустити програму доплати державою єдиного соціального внеску (ЄСВ) сімейним фермерським господарствам.

Про це повідомила в.о. міністра аграрної політики Ольга Трофімцева.

«Ми хотіли б, щоб ця програма запрацювала вже цього року хоча б у тестовому режимі. Тому ми звертатимемося до Кабміну щодо перенесення термінів початку роботи цієї програми з 1 жовтня», – заявила вона.

Згідно з проектом постанови Кабміну, ухваленого 22 травня 2019 року із зауваженнями Мінфіну, без змін термінів програма почне діяти з 1 січня 2020 року. Документ передбачає доплату державою мінімального ЄСВ сімейним фермерським господарствам у рамках програми підтримки фермерів, якою на 2019 рік передбачено 800 млн грн.

«Спочатку фермерське господарство отримуватиме найбільшу доплату (90% в перший рік - ред.), щоб якомога більша кількість фермерів почала співпрацювати. Згодом, протягом двох-трьох років, доплата буде зведена до 50%», – відзначила заступник директора департаменту аграрної політики і сільського господарства Мінагрополітики Олена Альшанова.

Трофімцева повідомила, що зараз Мінагрополітики погоджує технічні моменти з Міністерством фінансів. Згідно з протоколом узгодження до проекту постанови, Мінфін вимагав, щоб фінпідтримка за цим напрямом відбувалася шляхом компенсації ЄСВ, тоді як Мінагрополітики наполіг на доплаті частини ЄСВ.
28.05.2019 10:33
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

14.06.2019
Україна за п,ять місяців 2019 року експортувала 66 тис. тонн яєць, що на 79,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
14.06.2019
Те, що ще вчора здавалося неможливим, сьогодні стає доступним - завдяки аграрним розпискам українські фермери отримали доступ до кредитних ресурсів з-за кордону.
12.06.2019
Цього тижня на ринок надійдуть перші партії української лохини з відкритого ґрунту.
12.06.2019
На півдні України алое можна вирощувати у звичайних теплицях, що у зимовий період мають підігрів.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна