Експорт української молочної сировини в Китай продовжує рости

У Міністерстві агрополітики відбулася зустріч представників топ-трійки китайських молочних компаній, великого імпортера продуктів для китайської HoReCa, голови Olam China і інших шанованих представників китайської сторони з представниками Міністерства. Про це повідомляє Інфагро.

Щодо молочного сектору України говорилося про його зростання, незважаючи на те, що офіційні обсяги виробництва скорочуються. Поліпшується якість молочной сировини, зростає обсяг переробки та експорт. Ціна сирої українського молока в два рази нижче, ніж ціна молока, виробленого в КНР.

Учасники зустрічі також обговорили кейс експорту української молочної сироватки в Китай: частка експорту в цю країну склала 50% у 2017 і виросла до 60% у першому півріччі поточного року. Обговорили можливості подібної динаміки для експорту українського СОМ і масла.

Китайські учасники запрошували в Шанхай на нинішню виставку і дуже цікавилися українським стендом.

Аграрії обурені, що ціни на молоко падають і вони втрачають гроші. Аналітики заспокоюють і прогнозують подорожчання молока вже у другій половині літа.
19.08.2018 21:41
Источник: agroreview
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна