Експорт українського меду виріс

Держмитслужба повідомляє, що в цьому році за чотири місяці Україна відправила на зовнішні ринки понад 22,5 тис. тонн натурального меду на $ 36,5 млн.

Повідомляє прес-служба ДМСУ.

У грошовому вираженні показник майже на 13% перевищує цифри минулого року за той же часовий відрізок. У квітні українські бджолярі відправили на експорт солодкої продукції на $ 12,5 млн.

Загалом, українські пасічники виробляють близько 100 тис. тонн меду хорошої якості, вважає власник торговельної марки «Медова Фабрика» Олег Калінін, повідомляє Національний пресклуб «Українська перспектива».

Більша частина виробленого меду може бути експортована. Щоб цього досягти потрібна реєстрація пасік, що легалізує фактичне виробництво меду, в роботі над кінцевим продуктом для максимізації доданої вартості, а також в сертифікації меду за стандартами органічної продукції.

Це дозволить виходити на експорт, відкривати нові ринки збуту та отримувати вищу ціну за свою продукцію, вважає експерт.
22.05.2020 12:24
Источник: AGRI-GATOR
Похожие новости

01.06.2020
Цього року в Україні вперше запроваджується підтримка бджільництва. 
01.06.2020
В Україні останні три роки росте попит на спаржу, а її вирощування - це доволі прибутковий бізнес.
01.06.2020
Україна різко збільшила експорт замороженої чорниці лісової в Китай в 5,5 раз за перші чотири місяці 2020 року і стала найбільшим постачальником.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна