Експорт українських товарів до країн ЄС щороку зростає

Щороку товарообіг України та Європи зростає на третину.

Частка ринку Європейського Союзу для торгівлі України нині сягнула 42%. Про це повідомив в Facebook Президент Петро Порошенко. Глава держави нагадав, що саме сьогодні, 27 червня, 4 роки тому була підписана Угода про асоціацію між Україною та ЄС.

«27 червня 2014 року я мав високу честь від імені українського народу поставити підпис під документом, який визначає майбутнє нашої держави на десятиліття вперед, за який люди вийшли на Євромайдан і під прапором якого відбулася Революція гідності. Наше завдання - довести цю справу до кінця, забезпечити повноправне членство України в Європейському Союзі», - зазначив глава держави.

Президент додав, що зростання експорту українських товарів до країн Євросоюзу щороку зростає приблизно на третину.

«Станом на сьогоднішній день частка ринку ЄС для торгівлі України досягла 42%. Через два тижні в Брюсселі на саміті Україна - ЄС планую узгодити з лідерами Євросоюзу подальші шляхи поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції України до ЄС»,- повідомив Президент.
28.06.2018 07:27
Источник: agro-business
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна