Для української агропродукції відкриється 15 нових ринків

Для розвитку експорту об’єднання Міністерства економіки та торгівлі з міністерством аграрної політики та продовольства є вкрай позитивним. Таку думку висловив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, що курирує напрямок агрополітики у новому Уряді, в інтерв’ю Ліга.Бізнес. 

“Цей синергетичний ефект дасть свої плоди. Протягом 3-5 років ми маємо намір відкрити 15 нових ринків. У пріоритеті – Китай, екваторіальна Африка, Близький Схід і Північна Африка. У частині перегляду квот важливим напрямком є співробітництво з Євросоюзом”, – зазначив заступник Міністра.

При цьому він зазначив, що в Міністерстві розуміють, “що тектонічних зрушень у зовнішній торгівлі не відбулося зараз. Ринки як країни залишилися приблизно тими ж. І в частині Європи чекає велика робота по розширенню або ж скасуванню квот в принципі”.

Говорячи про роботу Офісу з просування експорту, що працював за кошти бізнесу та міжнародних донорів, Тарас Висоцький зазначив, що це потрібний і корисний інститут. “Але, на жаль, ефективність його роботи за останні півроку сильно знизилася. Ми проведемо аналіз, чому так сталося. Створення та фінансування такої структури обговорюється, пропозиції подані, але ми пам’ятаємо, що 2020 рік є критичним по виплатах зовнішніх зобов’язань, питання бюджету досить обмежені, тому на багато що не розраховуємо. У нас є ініціатива відкриття торгових представництв при посольствах, але тут все залежить від фінансування”,- резюмував Тарас Висоцький.
27.09.2019 16:39
Источник: UkraineFood.org
Похожие новости

01.06.2020
Цього року в Україні вперше запроваджується підтримка бджільництва. 
01.06.2020
В Україні останні три роки росте попит на спаржу, а її вирощування - це доволі прибутковий бізнес.
01.06.2020
Україна різко збільшила експорт замороженої чорниці лісової в Китай в 5,5 раз за перші чотири місяці 2020 року і стала найбільшим постачальником.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна