Держгеокадастр не розпоряджатиметься землями

У нового керівництва Держгеокадастру не буде функції розпорядження землями. Відповідне нововведення буде прописано в окремому законопроекті.

Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький в інтерв'ю для Ліга.Бізнес.

За його словами, нове керівництво Держгеокадастру буде сформовано після завершення реформи децентралізації.

«Спочатку повинна завершитися реформа децентралізації. Законопроект про передачу земель в громади повинен бути внесений в земельному пакеті до 1 жовтня. Всі ці ініціативи в переліку пріоритетних для прийняття. Зараз, крім керівництва центрального апарату, звільнені керівники деяких регіональних підрозділів Держгеокадастру. І зараз нам потрібно спочатку створити перелік повноважень, якими наділяється керівництво цього органу, а вже виходячи з них, набирати людей», – зазначив Висоцький.

Він додав, що Держгеокадастр повинен стати якісною сервісною установою зі зрозумілими алгоритмами роботи.
26.09.2019 11:20
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

12.11.2019
По данным министра экономика Тимофея Милованова, в 2019 году производство зерновых и зернобобовых культур в Украине составит около 74 млн тонн, что на 4 млн тонн больше чем в 2018 году.
12.11.2019
Наступного року у Рівному планують встановити 150 компостерів для переробки опалого листя у біогумос за допомогою каліфорнійського черв"яка.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна