Держгеокадастр не розпоряджатиметься землями

У нового керівництва Держгеокадастру не буде функції розпорядження землями. Відповідне нововведення буде прописано в окремому законопроекті.

Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький в інтерв'ю для Ліга.Бізнес.

За його словами, нове керівництво Держгеокадастру буде сформовано після завершення реформи децентралізації.

«Спочатку повинна завершитися реформа децентралізації. Законопроект про передачу земель в громади повинен бути внесений в земельному пакеті до 1 жовтня. Всі ці ініціативи в переліку пріоритетних для прийняття. Зараз, крім керівництва центрального апарату, звільнені керівники деяких регіональних підрозділів Держгеокадастру. І зараз нам потрібно спочатку створити перелік повноважень, якими наділяється керівництво цього органу, а вже виходячи з них, набирати людей», – зазначив Висоцький.

Він додав, що Держгеокадастр повинен стати якісною сервісною установою зі зрозумілими алгоритмами роботи.
26.09.2019 11:20
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

01.06.2020
Україна різко збільшила експорт замороженої чорниці лісової в Китай в 5,5 раз за перші чотири місяці 2020 року і стала найбільшим постачальником.
01.06.2020
Цього року в Україні вперше запроваджується підтримка бджільництва. 
01.06.2020
В Україні останні три роки росте попит на спаржу, а її вирощування - це доволі прибутковий бізнес.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна