АЧС виявлено в Одеській області

У сільськогосподарському виробничому кооперативі «Новосільське» у селі Новосільське Ренінського району, Одеської області 5 квітня було зареєстровано захворювання та загибель свиней. Повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи встановлено діагноз — африканська чума свиней», — йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі заявили, що в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 05.05.2018 проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ренінській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», — додали в прес-службі.
08.05.2018 20:14
Источник: LANDLORD
Похожие новости

19.08.2018
У Міністерстві агрополітики відбулася зустріч представників топ-трійки китайських молочних компаній.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна