АЧС в Україні - 5 нових випадків

У період з 1 по 6 лютого в Україні зафіксували 5 нових випадків африканської чуми свиней.

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, 1 лютого АЧС виявили в особистому селянському господарстві в с. Озера Бородянського району Київської області.

2 лютого - на території стихійного сміттєзвалища Московського району м. Харків виявили 7 трупів домашніх свиней з АЧС (особу власника тварин при цьому не встановлено).

5 лютого - на території стихійного сміттєзвалища поблизу с. Глибочок Борщівського району Тернопільської області виявили трупи заражених домашніх свиней.

Також 5 лютого поблизу с. Ванчиківці Новоселицького району Чернівецької області виявили труп дикого кабана з вірусом АЧС.

У вівторок, 5 лютого, у ДП «Сторожинецький держлісгосп» Кам'янецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області виявили 5 трупів диких кабанів з африканською чумою свиней.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

У відомстві повідомили, що в осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.
08.02.2019 18:41
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

21.08.2019
Сыроделы готовятся в начале осени активизировать торговлю.
21.08.2019
Президент Групи Світового банку Девід Малпасс прибуде до Києва 22 серпня 2019 року з дводенним візитом.
21.08.2019
Експорт ріпаку з України в перший місяць нового 2019/20 сезону склав рекордні для звітного періоду 487,2 тис. тонн.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна