VERSATILE разом з партнером ТРІА проведе показ техніки в Миколаївській обл.

VERSATILE 340/320 MFWDКомпанія VERSATILE в середині минулого сезону поповнила свою тракторну лінійку, запропонувавши трактори VERSATILE 340/320 MFWD, які безперечно цікаві нашим аграріям. На думку учасників ринку тракторів, саме ці агромашини затребувані в Україні сьогодні.
 
В Україні вже передплачені більше десяти одиниць техніки і багато сільгоспвиробників хочуть ближче познайомитися з новинкою. Найближчим часом ми проведемо серію демонстраційних показів, перший пройде:
 
 24.04 в підприємстві ДП «Зелені Кошари», Миколаївська область, Первомайський р-н, с. Зелені Кошари. Початок заходу о 10:00.
 
Популярність тракторів, передбачена не просто точним влученням в затребуваний потужнісний діапазон, а в їх об'єктивних «практичних» характеристиках. Трактори VERSATILE 340 - володіють найпотужнішою тяговою силою в своєму класі, перевершують аналоги в середньому на 30-35% по продуктивності (при меншому або порівнянному витраті палива!). Оснащені однією з самих економічних серед аналогів гідросистем, тому з легкістю працюють з широкозахватних знаряддями. Надійність і запас потужності двигунів гарантує адаптацію до більш енерговитратним агрегатів протягом найближчих 5-10 років. Крім того, ці агромашини дійсно вигідні як в плані придбання, так і в плані вартості володіння.
 
Це нові вдосконалені мотори зі збільшеним крутним моментом і більш швидкою реакцією дроселя в порівнянні з іншими двигунами цього класу. Двигун відрізняються зниженою вібрацією і легко виконують холодний запуск.
 
Трактори VERSATILE MFWD повністю виправдовують свою назву ( «універсальний»). Вони здатні виконувати всі необхідні польові операції.
 
На заході також будуть представлені в статиці комбайни VERSATILE і фінансові партнери компанії. Всі відвідувачі показу техніки зможуть отримати необхідну інформацію про специфіку техніки, оцінити можливості роботи і підібрати відповідні умови придбання.
 
Зі всіма запитаннями по організації і участі в заході можна звернутися за                                                тел.: +38 098 675 47 11,  +38 044 596 55 29 або до офіційних дилерів зазначених на сайті www.versatile.ua в Миколаївській обл.
20.04.2018 15:53
Источник: VERSATILE
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна