З початку року картопля в Україні подорожчала в середньому на 35%

Експортери продовжують активно закуповувати картоплю на українському ринку, що сприяє подальшому її подорожчанню.

Про це свідчать дані щоденного моніторингу проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти». В результаті, вже на даний момент ціни на якісну картоплю стали максимальними для другої половини грудня.

Зокрема, сьогодні українські виробники вже відвантажують картоплю високої якості за 4,5-6 грн/кг ($ 0,16-0,22 кг) в залежності від регіону та інших умов угоди. Таким чином, тільки з початку поточного року, картопля в Україні подорожчала в середньому на 35%.

Крім підвищеного попиту з боку компаній з Молдови та Азербайджану, позитивний ціновий тренд провокує також і активізація темпів збуту на внутрішньому ринку, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі почали формувати товарні запаси на період новорічних свят.

В результаті, вже сьогодні картопля обходиться оптовим покупцям в середньому на 40% дорожче, ніж в аналогічний минулорічний період. Однак, як відзначають галузеві експерти, навіть в таких умовах ряд фермерів продовжують відмовлятися від активних продажів в очікуванні подальшого цінового зростання.ції.
18.12.2018 12:05
Источник: agroreview.com
Похожие новости

14.06.2019
Цього тижня на 7-10% зросли ціни на ранню цибулю.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна