Вартість курячих яєць буде нестабільною

У 2018 році українські виробники курячих яєць не зможуть утримати стабільну ціну на свій товар.

Про це повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, передає ГолосUA.

«В цій галузі зараз мало інвестицій і одні лише збитки: півроку виробники отримують високий прибуток, півроку — збиток. Тому на рік розрахувати точну фінансову модель ціноутворення в цій галузі просто неможливо», — каже він.

За словами Олексія Дорошенка, в січні курячі яйця українського виробництва почали дешевшати.

«Починаючи з січня, коли попит на продукти починає падати (після закупівель продуктів перед Новим роком — авт.), відповідно, експорт теж слабкий, починається й зниження ціни, тому що термін зберігання яєць 30-32 дні. Тому на яйця в роздробі ціна на 2-3 гривні впала», — сказав Дорошенко.

Експерт прогнозує, що в подальшому виробники курячих яєць в Україні зможуть стабілізувати ціни на свій продукт.

«Я вважаю, що виробники яєць постараються прийти до нормальної економічної моделі, при якій ті коливання цін, які сьогодні є, виявляться просто неможливими. Якщо ж виробники прийдуть до нормальної економічної моделі формування ціни на яйця, то ціна буде стабільною протягом всього року. Але я не думаю, що це буде в 2018», — говорить він.

Нагадаємо, Україна в останні роки стабільно входить у ТОП-10 країн-виробників яєць замикаючи цю десятку.
12.02.2018 12:00
Источник: Agravery
Похожие новости

16.02.2018
На данный момент импортеры готовы отгружать бананы крупным оптом не дешевле 36-38 грн/кг (1,08-1,14 евро/кг). Для сравнения: еще неделю назад цены на эти фрукты в Украине стартовали от 33 грн/кг (0,99 евро/кг).
16.02.2018
Украинским фермерам удается и далее активно повышать цены на корнеплоды, в результате чего эта продукция сегодня обходится покупателям в среднем втрое дороже, чем годом ранее.
14.02.2018
Цены на эту свеклу превысили максимальные результаты за всю историю независимости Украины. Так, на данный момент украинским хозяйствам удается вести отгрузки свеклы по 5-6 грн/кг, что в среднем на четверть дороже, чем неделей ранее.
17.02.2018
Цены на огурец на украинском рынке продолжают снижаться, в результате чего на данный момент эта продукция уже стоит существенно дешевле, чем во второй половине февраля 2017 г.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна