В ЄС найдешевше м"ясо в Німеччині

Хоча екоактивісти, захисники тварин та навіть міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер говорять, що ціни на продукти, зокрема, на м’ясо, в ФРН невиправдано низькі, й варто підвищувати податки, наразі країна відрізняється вд своїх європейських сусідів порівняно дешевими продуктами.

Чому м’ясо в Німеччині недороге?

Ставка ПДВ на більшість м’ясних продуктів не преміального сегменту у ФРН становить усього 7% тоді як на інші товари – 19%. Також зниженню цін сприяє надмірна пропозиція на внутрішньому ринку.

Крім цього, 85% ринку харчових продуктів у країні реалізують через великі роздрібні мережі, так звані дискаунтери, які, за рахунок високих обсягів продажів, можуть дозволити собі зменшувати ціни та пропонувати покупцям різні знижки.

Також, грають свою роль харчові традиції жителів країни: ковбаски, сосиски, свинина користується попитом, особливо під час масштабних пивних фестивалів. При цьому більшість німців, якщо хочуть купити ковбаску для барбекю, подивляться не на походження товару чи “органічність”, а орієнтуватимуться на ціни та зовнішній вигляд продукту. Саме тому мережеві супермаркети зі знижками доволі популярні, а невеликі магазини м’ясників дедалі частіше закриваються.
10.02.2020 10:39
Источник: Meat-Inform
Похожие новости

20.02.2020
В этом году на развитие сельских территорий, согласно проекту постановления, может быть выделено 96,36 млрд руб. вместо 228,8 млрд руб.
21.02.2020
Конечная цена для потребителей сахара, вероятно, возрастет до 10% по итогам года.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна