Турецькі помідори дешевшають

В Україні знижуються ціни на імпортні помідори виробництва Туреччина.

Як повідомляють аналітики проєкту EastFruit, позитивна динаміка, що спостерігалася в даному сегменті ринку протягом останніх декількох тижнів, спонукала імпортерів збільшити поставки помідорів з Туреччини. В результаті пропозиція на внутрішньому ринку значно збільшилася, в той час як попит на продукцію поступово знижувався.

У ситуації, що склалася українські трейдери, незважаючи на високу якість продукції змушені були знижувати відпускні ціни в сегменті імпортного томата, щоб таким чином прискорити темпи збуту наявної продукції. Зараз турецькі томати надходять у продаж за ціною 28-30 грн за кг ($ 1,14-1,22 за кг), що в середньому на 39% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Аналітики зазначають, що головною причиною негативного цінового тренда в сегменті імпортного томата є вкрай невисокий попит. Оптові компанії та роздрібні мережі закуповують томат дрібними партіями, посилаючись на низьку зацікавленість споживачів. При цьому пропозиція імпортної продукції досить об'ємна, тоді як попит на неї досить стриманий. В результаті у сховищах компаній скупчуються значні обсяги нереалізованої продукції, через що продавці готові і далі поступатися в ціні.

Експерти відзначають, що в умовах, що склалися ціна на імпортні помідори вже в середньому на 45% нижча, ніж на початку лютого минулого року.

Для порівняння: в аналогічний період 2019 року ціна на турецькі томати була в діапазоні 52-54 грн за кг ($ 2,12-2,20 за кг).
11.02.2020 13:01
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

21.02.2020
Конечная цена для потребителей сахара, вероятно, возрастет до 10% по итогам года.
20.02.2020
В этом году на развитие сельских территорий, согласно проекту постановления, может быть выделено 96,36 млрд руб. вместо 228,8 млрд руб.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна