Свинина дорожчає

Зростання попиту на свинину з боку Китаю призвело до активізації експорту цього виду м’яса з ЄС. Це, у свою чергу, спричинило підвищення цін на свиней забійних кондицій у країнах-членах Євросоюзу, які є лідерами блоку з виробництва свинини.

Найбільш відчутною висхідна тенденція є в Іспанії. У цій країні подорожчання живця почалося на 4 тижні раніше, ніж в інших європейських державах. З початку року кілограм свиней забійних кондицій в Іспанії подорожчав на 0,4 євро.

Французькі виробники свинини дещо відстають від сусідніх країн – там з початку року ціна живця зросла на 0,21 євро. Така різниця пояснюється порівняно незначною присутністю Франції на азійському ринку м’яса.

Хоча у Нідерландах та Німеччині на початку цього року ситуація на ринку живця свиней була складною через значні запаси на м’ясопереробних підприємствах та, як наслідок, зниження попиту, зараз тенденція кардинально змінилась. Зростання світового попиту відобразилось і на цінах у цих двох країнах. Так, з початку року в Німеччині та Нідерландах живець подорожчав на 0,37 євро за кілограм живою вагою.
22.04.2019 10:36
Источник: Meat-Inform
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна