Прогноз цін на живець свиней

Цього тижня на українському ринку живця свиней спостерігатиметься зниження цін, вважають представники Асоціації “М’ясної галузі”. Така ситуація буде продовженням низхідної тенденції минулого тижня.

“18 тиждень продемонстрував низхідний рух вартості живця. Прогнозована ціна учасників Асоціації “М’ясної Галузі” на 19-й тиждень коливається в межах 47,0-49,0 грн за кг живої свині. За даними опитувань, середня цінова позначка закупівлі свинини 18 тижня становила 50,0 грн/кг живої ваги”, – зазначають в галузевій асоціації.

Затишшя або незначне зниження цін зараз характерне і для світового ринку вцілому.

“Німеччина залишається на позначці 1,28 євро/кг живої свинини. На американському ринку ціна не зазнала значних коливань – з 61,97 долара/cwt* до 62,08 долара/cwt, що становить 1,37 долара/кг живої ваги”, – йдеться у повідомленні Асоціації “М’ясної Галузі”.

Стабілізація на міжнародному ринку спостерігається через активний забій свиней в Китаї та, як наслідок, зменшення попиту на імпортне м’ясо в країні. Директор відділу з продажів до Китаю компанії Genesus Лілель Джонс прогнозує, що Китай почне активно закуповувати свину в кінці літа, а максимуму світові ціни досягнуть у січні 2020 року.

cwt* – 100 фунтів або близько 45 кілограмів
08.05.2019 10:39
Источник: Meat-Inform
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна