Про споживання меду та ціни на продукцію нового врожаю

Щоб натуральний мед дав користь організму, його потрібно споживати регулярно: таку рекомендацію озвучили експерти під час Інтернет-конференції «Купити мед з користю та без ризику», що відбулася в середині травня у Києві.

«Як і будь-який інший продукт, мед не варто споживати надміру. Добова норма для дорослого – 1-2 столові ложки на день (це приблизно 25-50 г меду),  для дітей старших 2 років – 1-2 чайних ложок. Таким чином, доросла людина може споживати 1 літр меду за місяць. Людям, що страждають алергією, з приводу споживання меду треба обов’язково порадитись із лікарем, також з особливою обережністю треба підходити до споживання меду діабетикам», - відзначила Руслана Плис, консультант Інтернте-магазину «Знатний Мед».

Відповідаючи на запитання з приводу роздрібної вартості меду нового вражаю, Валерій Курейко, представник ТМ «Знатний Мед», сказав: «Ціни на мед нового врожаю ще не визначені, але можна прогнозувати 150-200 грн. за 1 літр* для майського і акацієвого. Різнотрав’я, соняшник, гречка будуть дешевші».

В той же час, експерт зазначив, що ціна на мед минулого врожаю зараз коливаються від 90 до 130 грн. за 1 літр**, а завдяки акціям та спецпропозиціям, мед в Інтернеті можна придбати ще дешевше.

Надаючи відповіді на численні запитання інтернет-користувачів, експерти також розповіли про користь і різних видах меду, про те, чому мед кристалізується, як зберігати мед в домашніх умовах, як правильно пити чай з медом, у чому користь квіткового пилку, і багато іншого.

«Ми радимо купувати мед безпосередньо у пасічників. Купуючи мед напряму з пасіки, Ви можете бути упевнені в його натуральності та якості. Краще всього знайти «свого» бджоляра і стати постійним покупцем. Тим більше. Що передові пасіки вже мають свої Інтернет-магазини, і купити мед та інші продукти бджільництва сьогодні є можливість у кожного бажаючого», - відзначив Валерій Курейко.

*Прогноз цін для Києва.
**Наведено ціни в мережі Інтернет.
 
Довідка: Пасіка «Медовий Бджоляр» (ТМ «Знатний Мед») – це об’єднання бджолярських господарств, розташованих на кількох майданчиках в екологічно сприятливих місцях Київської та Житомирської областей.  
28.05.2019 10:16
Источник: znatnymed.com
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна