Падіння цін на фрукти уповільнилося

Ціни на полуницю у травні в Україні вищі, ніж рік тому. Також була вищою, ніж місяцем раніше, вартість яблук. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані червневого макроекономічного та монетарного огляду Національного банку України.

"Падіння цін на фрукти уповільнилося унаслідок подорожчання яблук у місячному вимірі та вищих порівняно з минулим роком цін на полуницю", - йдеться в огляді НБУ.

Загалом у травні прискорення зростання цін на сирі продукти харчування тривало - до 9,3% у річному вимірі. Це у НБУ пояснили у тому числі подорожчанням овочів борщового набору (цибулі, картоплі, моркви та буряка). Окрім того, стрімкіше зростали ціни на молоко та м’ясо, додали у Нацбанку.

Дещо стримувало зростання цін на сирі продукти харчування поглиблення падіння цін на яйця завдяки значному приросту продукції в птахівництві, зазначили у НБУ.
01.07.2019 19:48
Источник: УАК
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна