Огляд світових цін на м"ясо

За результатами світового моніторингу цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), середні котирування в березні зросли на 0,4%. М’ясо птиці, яловичина та свинина дещо подорожчали, а ціни на баранину продовжують знижуватися.

Індекс цін м’яса ФАО у березні в середньому становив 162,5 пункту, що незначно (на 0,6 пункту або 0,4%) більше від переглянутого значення за лютий. Таким чином, “продовжується тенденція скромної волатильності цін, яка спостерігалася протягом декількох місяців”, зазначають у Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН.

У березні котирування на свинину, м’ясо ВРХ та птиці почали поступово збільшуватись через зростання попиту на світовому ринку, особливо з боку Китаю. Підвищення ціни відбувається навіть попри те, що експортні можливості основних постачальників збільшуються.

Тим не менше, цінові котирування баранини знижуються вже третій місяць поспіль. Це відбувається через велику експортну пропозицію з боку країн Океанії.
09.04.2019 10:40
Источник: Meat-Inform
Похожие новости

22.04.2019
Зростання попиту на свинину з боку Китаю призвело до активізації експорту цього виду м’яса з ЄС, що спричинило підвищення цін.
22.04.2019
Сезон реализации яблок постепенно подходит к концу, на сегодня во многих хранилищах остаются достаточно большие запасы яблок.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна