Огляд світових цін на м"ясо

За результатами світового моніторингу цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), середні котирування в березні зросли на 0,4%. М’ясо птиці, яловичина та свинина дещо подорожчали, а ціни на баранину продовжують знижуватися.

Індекс цін м’яса ФАО у березні в середньому становив 162,5 пункту, що незначно (на 0,6 пункту або 0,4%) більше від переглянутого значення за лютий. Таким чином, “продовжується тенденція скромної волатильності цін, яка спостерігалася протягом декількох місяців”, зазначають у Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН.

У березні котирування на свинину, м’ясо ВРХ та птиці почали поступово збільшуватись через зростання попиту на світовому ринку, особливо з боку Китаю. Підвищення ціни відбувається навіть попри те, що експортні можливості основних постачальників збільшуються.

Тим не менше, цінові котирування баранини знижуються вже третій місяць поспіль. Це відбувається через велику експортну пропозицію з боку країн Океанії.
09.04.2019 10:40
Источник: Meat-Inform
Похожие новости

10.07.2019
На ринку малини спостерігається тенденція до зниження цін, проте її вартість все ще рекордно висока. 
16.07.2019
Рост цен наблюдался на рынке картофеля на минувшей неделе, что объясняется непогодой, из-за которой в ряде регионов страны возникли проблемы с уборкой картофеля.
15.07.2019
За даними Державної служби статистики в червні 2019 року, у порівнянні з травнем, подешевшало п'ятнадцять продуктів, або майже 50% соціального кошику.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна