Цьогоріч полуниця дешевша

Українська суниця садова у першій половині червня 2019 року коштувала як мінімум на 10% дешевше ніж в аналогічний період минулого року.

У поточному сезоні зниження середньої вартості не вдалось уникнути навіть за рахунок рекордно високої ціни в кінці першого тижня червня. Про це із посиланням на дані моніторингу цін на гуртових ринках України інформує «Інфо-Шувар».

Протягом перших двох тижнів червня на гуртових майданчиках країни середня вартість суниці садової становила 26 грн за кг, тоді як торік у цей період ціна знаходилась у межах 28 грн за кг.

Зазначається, що 7 червня поточного року на гуртовому ринку ОРСП «Шувар» суниця садова несподівано подорожчала до 35-45 грн за кг. Ріст ціни був зумовлений погодним фактором: через рясні дощі збирання ягоди було ускладненим на Півдні країни і в Закарпатській області. Однак, з 10 червня пропозиція почала збільшуватися, але здебільшого за рахунок т.з. «вологої» ягоди, яку потрібно було дуже швидко продавати. Тому весь попередній тиждень українська суниця коштувала на 35% дешевше ніж у 2018 році, в тім ціни на ягоду високої якості майже не змінились порівняно з минулим роком.

Станом на сьогодні на майданчику для торгівлі з автомобілів ОРСП «Шувар» у Львові суниця садова середньої якості пропонується по 18-20 грн за кг, ягода екстра-класу коштує 25-27 грн за кг.
19.06.2019 11:02
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна