Ціни на свинину продовжують рости

У першій декаді серпня ціни закупівлі свиней забійних кондицій продовжили висхідний рух. Середня ціна закупівлі підвищилася на 3,4% порівняно з позаминулим тижнем – до 47,8 грн/кг.

Про це повідомляє пресслужба асоціації «Свинарі України».

Аналітики зауважують, що ціни на свинину демонструють приріст упродовж трьох останніх тижнів.

«Так, у ході попередніх торгів виробники свинини "розписали" товарні партії на 1-2 грн/кг дорожче. Тож минулого тижня нижній поріг цін перевищив середню позначку кінця липня (46,5 грн/кг), а ціновий максимум зупинився на рівні 48,5 грн/кг», – йдеться в повідомленні.

За словами експертів, основним чинником підтримки цін наразі слугує сезонна обмеженість товарних партій та менша середня забійна маса тварин.

«Більшість операторів вітчизняного ринку свинини наразі не бачать передумов для зміни вектору руху цін. Так, співвідношення пропозиції промислової свинини та попиту на неї з боку заготівельників "підштовхує" ціни до позитивного коливання і поточного тижня. Зокрема, йдеться про звуження цінового коридору за рахунок підвищення мінімальної цінової позначки на 0,5-1 грн/кг», – зазначили в АСУ.

За прогнозами фахівців, перевищення цінового максимуму поточного тижня можна очікувати епізодично, зокрема в рекреаційних зонах, що зараз відчувають приплив туристів. Тим не менш, середньоринкова позначка, найвірогідніше, тяжітиме до рівня 48 грн/кг.
11.08.2020 07:52
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

21.09.2020
В августе 2020 г. индекс цен на агропродукцию в Украине вырос на 13,2% по сравнению с мартом прошлого года.
24.09.2020
Протягом кількох останніх днів цукрові заводи підвищили відпускні ціни на цукор більше ніж на 2 тис. гривень за тонну.
23.09.2020
Вартість землі після відкриття ринку становитиме не менш як 1 тисяча доларів за гектар.
23.09.2020
Тыква в текущем году подорожала почти вдвое из-за снижения урожая на фоне погодных проблем. За килограмм просят до 12 грн.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна