Ціни на сало в Україні неоднорідні

Державна служба статистики опублікувала дані про споживчі ціни на сало за квітень. В Україні спостерігається досить неоднорідна ситуація з цим продуктом. Подекуди різниця цін складає майже 100%. Середня вартість кілограма сала у квітні становила 75,71 гривень за кілограм, повідомляє УНН.
 
Найвищі споживчі ціни на сало в Києві. Там середня вартість кілограма продукту в квітні становила 115,7 грн. У Київській області ціни відчутно відрізняються – 89 гривень за кілограм.

Найдешевшим сало було у Волинській області – 51,2 грн за кілограм. Також у квітні відносно недорого цей продукт вартував на Хмельниччині та Тернопільщині – 60 та 52 грн за кілограм.

Хоча ціни на свинину у перші 4 місяці року відчутно коливались, ситуація з салом з початку року майже не змінилась. Так, у січні середня ціна по Україні становила 75,7 грн за кілограм. Найдешевше сало продавали у Тернопільській області – по 49,7 за кілограм. А рекордсменом, як і зараз, був Київ із середньою споживчою ціною 120 гривень за кілограм.
22.05.2019 10:38
Источник: Meat-Inform
Похожие новости


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна