Ціни на ріпчасту цибулю встановлюють чергові рекорди

Найближчі кілька місяців не варто сподіватися на зменшення напруги на світовому ринку цибулі.

На світовому ринку спостерігається підвищення ціни на ріпчасту цибулю. Про це у інтерв’ю порталу freshplaza.com розповів представник голландської компанії-імпортера Denimpex Дені Дін.

«Я не перебільшуватиму, якщо скажу, що на ринку ріпчастої цибулі в Європі сьогодні криза. Через зниження загального врожаю та активний експорт, запаси продукції в сховищах швидко спустошуються, а ціни встановлюють чергові рекорди. Більше того, така тенденція сьогодні стосується не лише Європи, але і глобального ринку, загалом», - зауважів Дені Дін.

Він зазначив, що у найближчі кілька місяців не варто сподіватися на зменшення напруги на світовому та європейському ринках цибулі.

«Наша компанія імпортує цибулю із усіх куточків світу. Крім продукції із Нової Зеландії, Австралії, Тасманії, Чилі, Мексики, Індії, Японії та Єгипту, ми також почали цього року імпортувати цибулю із Китаю. І, мушу сказати, що ми такі не єдині. Експортери чудово знають про обмежену пропозицію в Європі, тому, слід очікувати активізації імпорту в цей регіон із абсолютно різних частин світу. Вже спочатку наступного року, за нашими прогнозами, ціни на цибулю можуть встановитися на рівні, який стане безпрецедентним для цього ринку», - зауважив представник голландської компанії.

За даними «Інфо-Шувар», станом на 28 листопада, ціна на ріпчасту цибулю в Україні перебуває в межах 12-13 грн/кг (0,38-0,41 EUR/кг), що майже в 2,5 рази дорожче, ніж у відповідний період минулого року.

У Польщі цибулю продають майже в такому ж ціновому діапазоні  - 0,37-0,51 EUR/кг.
29.11.2018 18:50
Источник: agro-business.com.ua
Похожие новости

26.03.2019
За сім років власники та промислові виробники отримали менше 1% компенсацій за знищених внаслідок африканської чуми свиней (АЧС) свиней.
22.03.2019
Ціни на рослинні олії залишаються низькими під тиском прогнозів збільшення виробництва пальмової олії, а також врожаю сої в Південній Америці на тлі зниження попиту з боку Китаю.
20.03.2019
Свинина в Україні подешевшає із 40 грн/кг до 25 грн/кг, а перевитрати українського свинарства у 8 млрд грн в рік призведуть до втрати бізнесу багато господарств.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна