Чому дешевшає мед в Україні?

Основні чинники, що впливають на зниження ціни на мед в Україні, – це світові тенденції та зміцнення гривні. Про це повідомив віцепрезидент Спілки пасічників України з міжнародних питань Андрій Бажин.

За його словами, для експортерів ця ситуація дуже невигідна, бо якщо курс валюти падає навіть на 1 гривню – це мінус 4 євроценти з кожного євро, які ми отримуємо. Тобто наші контракти вже зараз стали збитковими.

«Щодо світових тенденцій, то хочу розповісти цікаву історію. Щойно ми повернулися з Апімондії (міжнародний бджільницький конгрес), який проходив у Канаді. Там вперше за всю історію провели свій аналіз меду, зразки якого подали на конкурс. І виявилося, що 46% меду не пройшло атестацію через низьку якість і фальсифікацію. Одразу скажу, що український мед пройшов атестацію. Тобто у світі спостерігається ніби перевиробництво меду, через що падає ціна. Проте це більшою мірою не мед, а фальсифікат», – зазначив Андрій Бажин.

За його словами, в Україні не фальсифікують мед, але світовий тренд зачіпає і нас. Експерт вважає, що протягом наступних двох роки усі питання з фальсифікацією у світі будуть вирішені.йф
26.09.2019 11:41
Источник: AgroNews.ua
Похожие новости

22.05.2020
Часткове скасування карантинних обмежень та початок сезону пікніків спровокує пожвавлення попиту практично на всі види м,яса, зокрема, на свинину.
25.05.2020
Світові ціни на рослинні олії зростають на тлі відновлення економіки в США та прогнозів активізації попиту на нафту.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна