Участь у виставках «Agro Animal Show» та«Зернові технології» - запорука успішного господарювання

Участь у виставках «Agro Animal Show» та«Зернові технології» - запорука успішного господарювання

12-14 лютого 2013 року, виробники сільськогосподарської продукції зможуть вибрати все необхідне до нового аграрного сезону на виставках інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології» й ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show».


Виставки охоплюють основні напрямки сільського господарства та є ефективним інструментом для налагодження довгострокових партнерських відносин як на національному, так і на міжнародному рівнях.

У цих заходах візьмуть участь більше 400 компаній з 25 країн світу. Національними експозиціями будуть представлені Німеччина, Франція, Нідерланди, Канада, Данія, Бельгія, Китай та Туреччина.

Важливими перевагами виставок «Зернові технології» та «Agro Animal Show» є їх спеціалізація, що дозволить більш глибоко ознайомитись з новітніми тенденціями та інноваціями в цих галузях.

 

Виставка «Зернові технології» — найбільший агропромисловий форум, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. На виставці будуть представлені техніка та обладнання, кормозаготівельна техніка, насіння, засоби захисту рослин, добрива, лабораторне обладнання, біологічні системи захисту та живлення.


Виставка «Agro Animal Show» – міжнародна виставка, яка спрямована на просування сучасних технологій в галузі тваринництва та птахівництва, представляє основні напрямки інноваційного розвитку галузі: утримання, ветеринарію, виробництво, зберігання та приготування кормів, генетику, техніку та обладнання для тваринництва та птахівництва, вимірювальні прилади і АСУ.

Ці виставки на сьогоднішній день є унікальними подіями такого формату і масштабу, де кожен аграрій може не тільки побачити зразки нової продукції, але й знайти відповіді на питання, які постають перед ними на початку нового сільськогосподарського сезону.

Організатор виставок - ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Подробиці на сайтах: http://www.animal-show.kiev.ua/ та http://grainexpo.com.ua/ 

Замовити запрошення можна на сайті: http://www.invitation.kiev.ua/ 

 
Дата начала: 12.02.2013 00:00
Дата завершения: 14.02.2013 00:00
Место проведения: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» вул. Салютна, 2-Б, Київ, 04111, Україна
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна