Вже 70% виставкової площі зарезервовано на Fresh Business Expo 2016

 Прес-реліз

Fresh Business Expo Ukraine

5-а Міжнародна виставка плодоовочевої індустрії в
Україні та СНД
www.freshbusiness-expo.com
Організатори:
ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна).
29 листопада – 1 грудня 2016
Київ, Україна
«Вже 70% виставкової площі зарезервовано на Fresh Business Expo 2016»
 
Організатори виставки Fresh Business Expo, яка відбудеться 29 листопада – 1 грудня 2016 року в Києві, раді повідомити, що 70% виставкової площі вже зарезервовано, це приблизно на 50% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Виставка Fresh Business Expo Ukraine є єдиним торговим заходом в Україні, який ексклюзивно націлений на повний ланцюг виробництва свіжих фруктів та овочів.

Компанії, які будуть присутні на Fresh Business Expo 2016, охоплюють весь ланцюг виробничого процесу свіжих продуктів, починаючи з оптичних сортувальних машин до охолодженого зберігання та з фруктових дерев до виробників ківі.

Одним з ключових факторів успіху Fresh Business Expo є сильна підтримка з боку державних органів, а також від самої галузі. Виставка здійснюється за підтримки: Української спілки промисловців і підприємців, Української аграрної конфедерації, Італійського Торговельного агентства, офісу сільськогосподарського радника посольства Королівства Нідерландів, посольства Греції в Україні та Американської Торгівельної Палати в Україні.

Крім того, ми раді повідомити, що українська Асоціація Укрсадпром офіційно схвалила виставку. Укрсадпром  - це Асоціація плодових і ягідних виробників і основною метою Асоціації є об'єднання зусиль своїх членів щодо встановлення впливу в центральних урядових установах і введення українських стандартів виробництва, які відповідають міжнародному рівню.

Зважаючи на Угоду про вільну торгівлю між Україною та ЄС, в даний час Україна може розширити свій експорт на весь Європейський Союз, відкриваючи  величезний новий ринок і можливості.
Українські виробники найближчім часом повинні будуть інвестувати значні кошти в нове обладнання для того, щоб їхня продукція відповідала європейським стандартам, що означатиме також величезний потенціал для західних постачальників.

Одним з ключових факторів успіху виставки є конференція «Овочі та фрукти України», яка буде  організована компанією АПК Інформ в рамках виставки.

Конференція і виставка привернули увагу провідних виробників, торговців, ключових покупців супермаркетів, імпортерів, експортерів, а також постачальників обладнання.

Зараз настав час, щоб показати присутність на цьому великому потенційному ринку і отримати вигоду від очікуваного зростання в найближчі роки.

Більше інформації ви можете знайти на сайті: www.freshbusiness-expo.com
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
офіс 3, вул. Гмирі 13
02140 Київ, Україна
Тел.: +380 44 577 04 25
Факс: +380 44 577 04 26
E-mail: [email protected]

Дата начала: 29.11.2016 00:00
Дата завершения: 01.12.2016 00:00
Место проведения: Київ, Україна
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна