V Міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo Ukraine

 Fresh Business Expo Ukraine

Міжнародна спеціалізована виставка
плодоовочевої індустрії
в Україні та СНД

 
Організатори:
ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна)
Nova Exhibitions B.V. (Нідерланди)
«АПК-Інформ: Овочі та Фрукти» (Україна)
 
29 листопада - 1 грудня 2016
Київ, Україна
 
Fresh Business Expo - провідний торговий захід в Україні, ексклюзивно націлений на повний виробничий ланцюжок плодоовочевої індустрії. Виставка присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України і СНД.
 
29 листопада - 1 грудня 2016 року в МВЦ, Київ, пройде V Міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo Ukraine, на якій себе представлять численні зарубіжні та вітчизняні учасники.
 
Організатори раді повідомити, що в рамках виставки проходитиме щорічна 13-а конференція «Овочі та фрукти України», яку організовує наш співорганізатор і головний конференц-партнер «АПК-Інформ». У минулому році конференція зібрала 280 делегатів і стала одним із ключових моментів успішного проведення виставки.

Спеціалізована конференція, організована в рамках виставки Fresh Business Expo 2016, є ідеальним місцем зустрічі для провідних виробників, трейдерів, мереж супермаркетів, імпортерів, експортерів, а також постачальників продукції та обладнання.
 
Перші два дні конференції акцентують увагу на всіх аспектах плодоовочевої промисловості, таких як ринкова інформація, останні тенденції, прогнози і технічна інформація про виробництво фруктів і овочів.
 
Третій день конференції присвячений Торговому форуму, в якому беруть участь мережі супермаркетів, імпортерів і експортерів.
 
Для отримання більш докладної інформації про виставку Fresh Business Expo Ukraine 2016, будь ласка, звертайтеся:
 
ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
Тел .: +38 044 577 04 25/26
E-mail: [email protected]
URL: www.freshbusiness-expo.com
Дата начала: 29.11.2016 00:00
Дата завершения: 01.12.2016 00:00
Место проведения: МВЦ, м. Київ
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна