«ProStorExpo» - міжнародна агровиставка з переробки та зберігання с/г продукції

З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна агропромислова виставказ переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo».
 
«ProStorExpo» - потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції сільського господарства.
 
Агропромисловий комплекс являється ключовим сектором економіки України, а експорт продукції сільського господарства стрімко зростає. В умовах конкурентного ринку особливо важливо збільшити частку в експорті продуктів переробки сільськогосподарських продуктів та готових до споживання продуктів харчування.
 
Виставка гуртує ключових гравців агропромисловоо комплексу у форматі спеціалізованого заходу.Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, посівних матеріалів та засобів захисту рослин; спеціалістами галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та підписання контрактів.
 
У рамках виставки заплановано наступні заходи:
 
Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній.
 
Дегустаційні заходи
 
Виставка-ярмарок органічної продукції рослинництва та консервації
 
З питань подання заявки й отримання додаткової інформації щодо умов участі звертатись:
Тел./факс +038 (44) 593 19 01/02/03/04/
+038( 67) 316 24 06
e-mail: [email protected]
[email protected]
http://agroinkom.com.ua
http://bf.agroinkom.com.ua
Дата начала: 25.09.2018 00:00
Дата завершения: 27.09.2018 00:00
Место проведения: Виставковий Центр «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ)
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна