Пост-реліз FlowerExpoUkraine

FlowerExpoUkraine – провідна виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні.

FlowerExpoUkraine щорічно проходить у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві. Цього року захід відбувся 17-19 квітня.

Виставка була організована під патронатом Союзу українських квіткарів. Щорічно дана подія об'єднує фахівців із галузі садівництва з усієї України та країн СНД.

Під час Flower Expo Ukraineу 2018 році 8 970 відвідувачів вирішили піти на виставку для пошуку нового продукту, нових контактів, отримання ринкової інформації або відвідування однієї з численних квіткових демонстрацій. Варто відмітити, що цього року на виставку за знаннями та досвідом приходили групи студентів зі спеціалізованих навчальних закладів із вивчення ландшафтного дизайну та флористики.

Близько 95 компаній з 9 країн світу обрали Flower Expo Ukraine як платформу для запуску або зміцнення свого бізнесу в Україні. До таких країн належать: Нідерланди, Франція, Німеччина, Польща, Кенія та інші. Загалом кількість учасників у 2018 році зросла на 40%, що свідчить про розвиток квіткового бізнесу та покращення ситуації на ринку.

Щороку учасники вражають надзвичайно красивим оформленням своїх стендів. Одним із найпривабливіших місць для фотографування відвідувачів став стенд компанії «Асканія-Флора» у формі сердець, на оформлення якого було використано 20 тисяч троянд. Також цікаві композиції були представлені на стенді «Картинна галерея» компанії «Камелія». Компанія «Фантазія» вперше брала участь у FlowerExpoUkraine, але з першого разу «Фантазія» вразила усіх: прекрасний стенд, оформлений у техніці вертикального озеленення, що навіював тропічний настрій!Компанія «Украфлора» також відзначилась оригінальним та затишним стендом.

Крім того, цьогорічна програма виставки була традиційно насичена новинками та цікавими заходами. У 2018 році до виставки долучилась компанія FlowerCircus. «Квіткові чарівники» з  FlowerCircus подорожують світом, щоб надихати та розважати флористів під час тематичних виставок та демонстрацій, показуючи найновіші флористичні тенденції та техніки.

Також цього разу щорічну програму «Букет-портрет» соціального проекту «Квіти – енергія життя» було присвячено вірним друзям людини: собакам, оскільки як квіти, так і домашні тварини є складовою гармонійного, психологічно та фізично здорового життя людини.

Як і кожного року компаніяFlowerFameбула організатором квіткових демонстрацій на головній сцені, яка працювала  протягом усіх трьох днів виставки. Відомі голандські та українські флористи ділилися своєю майстерністю та знаннями сучасних тенденцій. Ці квіткові демонстрації стали основним приваблюючиммісцем виставки ізацікавили флористів та інших фахівців галузі з усіх куточків України, а також аматорів та усіх тих, хто любить квіти.

Щоб дізнатись більше про виставку, будь ласка, відвідайте www.flowerexpo-ukraine.com
Дата начала: 17.04.2018 00:00
Дата завершения: 19.04.2018 00:00
Место проведения: Міжнародний виставковий центр (МВЦ) в Києві
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна