Національна аграрна конференція «Мільйон із гектара» пройде під час AGROEXPO-2018

27 вересня в рамках Міжнародної агропромислової виставки Agroexpo-2018 у Кропивницькому (Кіровограді) пройде четверта Національна аграрна конференція «Мільйон із гектара».

Організатори конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». В рамках конференції «Мільйон із гектара» до уваги фермерів буде представлений широкий спектр тем ефективного виробництва на малих площах. До основних увійдуть: розведення равликів, аквакультура, вирощування ягід та зернобобових культур. Крім цього, будуть представлені економічні переваги при вирощуванні грибів, лікарських трав, розведенню кроликів, кіз та свійської птиці. Увага також буде приділена професійному бджільництву, вирощуванню гарбуза, часнику та квітів. Традиційно будуть розкриті питання зеленого туризму та органічного агровиробництва.

Участь у конференції візьмуть понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу, представлені переважно виробниками зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур.

Партнером конференції традиційно виступить Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) іПродовольча та сільськогосподарська організація ООН.

Нагадаємо, що Міжнародна агропромислова виставка Agroexpo-2018 проходитиме з 26 по 29 вересня на рекордній для України площі 125 тисяч квадратних метрів. У цьому році організатори очікують до 35 000 відвідувачів.
Дата начала: 26.09.2018 00:00
Дата завершения: 29.09.2018 00:00
Место проведения: Україна, м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8, виставковий комплекс «AGROEXPO»
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна