На AGROEXPO зі знижками продаватимуть техніку відомих брендів

Купити техніку дешевшецього року аграрії зможуть на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018, яка проходитиме з 26 по 29 вересня у Кропивницькому (Кіровограді).

«Традиційно низка вітчизняних та іноземних виробників сільгосптехніки продаватимесвою продукцію зі знижкою. Ця акція проводиться не перший рік і, як показала практика, користується великим попитом серед аграріїв», ‒ говорить генеральний директор компанії-розпорядника виставки ТОВ «Украгроекспо»Ігор Глібко.
Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої, покупець отримує знижку 5% у разі підписання на виставці договору на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції.

Свою участь у знижковій акції підтвердили 11 компаній-експонентів. Купити дешевше можна буде техніку таких відомих вітчизняних брендів, як ХТЗ, Ельворті (Червона зірка), Лозівські машини, а також іноземних: John Deere, New Holland, Mashio Gaspardo, KINZE, KUHN та ін.

Нагадаємо, щовиставка AGROEXPO займає площу 125 тисяч квадратних метрів та входить до десятки найбільших виставок Європи. Торік у нійвзяло участь 585 профільних компаній та 530 компаній-учасниць «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб.

Дата начала: 26.09.2018 00:00
Дата завершения: 29.09.2018 00:00
Место проведения: Україна, м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8, виставковий комплекс «AGROEXPO»
Похожие ВЫСТАВКИ

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна